دليل خوش حالي مهتاب کرامتي در شمال+عکس

• دليل خوش حالي مهتاب کرامتي در شمال+عکس
     ،

مهتاب کرامتي با انتشار پستي اينستاگرامي، از سفر خود به استان گلستان و پخش کمک‌هاي يونيسف به مراکز بهداشتي شهرستان‌هاي آسيب‌ديده از سيل از جمله آق‌قلا خبر داد. 

کرامتي با انتشار عکسي در اين‌باره نوشت: «اين هفته در سفري به استان‌ زيباي گلستان و شهرستان آق‌قلا با يونيسف همراه شدم و در جريان توزيع جعبه‌ها و يخچال‌هاي زنجيره سرماي نگهداري واکسن اهدايي يونيسف براي واکسيناسيون کودکان قرار گرفتم. اين اقلام پس از سيل امسال و تخريب بخشي از زنجيره سرماي مراکز بهداشت استان‌هاي سيل زده به درخواست وزارت بهداشت توسط يونيسف خريداري شدند و وارد کشور شدند. اين جعبه‌ها و يخچال‌هاي نگهدارنده واکسن براي مراکز بهداشت هر سه استان آسيب ديده از سيل يعني لرستان، خوزستان و گلستان ارسال شدند. فرصتي فراهم شد که به‌ همراه مقامات وزارت بهداشت و يونيسف به چند مرکز بهداشت و خانه بهداشت در استان گلستان بروم و با مسئولان اين مراکز در مورد جايگزيني يخچال‌هاي جديد واکسن و روند واکسيناسيون کودکان پس از سيل صحبت کنم. يونيسف کمک‌هاي ديگري نيز براي کودکان آسيب ديده از سيل ‌ارسال کرده است که سعي مي‌کنم شما رو در جريان روند توزيع و استفاده آن‌ها هم قرار بدم. همراه شدن با کودکان زيباي سرزمينم، لذت‌بخش‌ترين بخش اين سفرهاست.»

مهتاب کرامتي

صندوق اضطراري بين‌المللي کودکان سازمان ملل متحد (يونيسف) که پس از پايان جنگ جهاني دوم تاسيس شد، بزرگ‌ترين نهاد بين‌المللي در حوزه کودکان است و در بيش از 190 کشور جهان از جمله ايران، در زمينه بهداشت، تغذيه، آموزش، مراقبت از کودکان و دسترسي به فرصت‌هاي برابر براي کودکان فعاليت مي‌کند. مهتاب کرامتي، سفير حسين نيت اين سازمان در ايران است. 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : يونيسف ,کودکان ,بهداشت ,مهتاب ,کرامتي ,مراکز ,مهتاب کرامتي ,حالي مهتاب ,براي کودکان ,آسيب ديده ,زنجيره سرماي ,حالي مهتاب کرامتي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

brokersbacklink وبلاگ معلم سوم ابتدایی وبلاگ شخصی ابراهیم حجتی نژاد کلیپ برتر بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. kawaii sekai Michelle فوتبال مشگین خوش نشین (خرمالوی یاد سابق ^_^) مـــــــــــداد رنگی تيم نرم افزاري مديران